MŠ Svitávka

Situace COVID

UPOZORNĚNÍ RODIČŮM !!!

VÁŽENÍ RODIČE,

 

dovolujeme si vás upozornit,že v souvislosti se vzrůstajícím počtem onemocnění COVID-19 v našem státě a po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí v Brně budou k pobytu do mateřské školy přijímány pouze zdravé děti-tedy takové,které nebudou mít příznaky žádné z respiračních nemocí-t.j. Kašel,chrapot,rýma,zánět spojivek,teplota....

Pokud by se tyto příznaky u vašeho dítěte objevily během dne budete učitelkami ihned telefonicky upozorněni,abyste si dítě z mateřské školy odvedli,popřípadě navštívili lékaře.

 

Děkujeme vám za pochopení a zároveň se omlouváme za vzniklou situaci....

 

Jarmila Levá – zástupkyně ředitelky

 

 

 

 

Datum vložení: 23. 11. 2021 14:55
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2021 14:56
Autor: Kristýna Matušková